Moje blogi

Piszę:

Gatunek: kryminał
Status: zakończony

Fabuła: Ariel Chen jest profesjonalną włamywaczką. Przejęła ten fach po swoich rodzicach, którzy są w nim mistrzami. Zresztą jej do nich niedaleko. Potrafi niepostrzeżenie wkraść się do banku lub sklepu jubilerskiego i wydostać się z łupem, niezauważona. Jednak tym razem łup nie będzie tak łatwy do wyniesienia, bądź ukrycia. Dostała od ojca nowe zlecenie – ma porwać Zayn’a Malik’a.

Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.


"The falling leaf"
Gatunek: obyczajowy
Status: aktualny

Fabuła: Przypadkowe spotkanie może zmienić tak wiele w życiu człowieka. Jeden uśmiech może zawrócić w głowie. Codzienność może nabrać kolorów. Wszystko się zmienia. A spadający liść może nie doczekać się spotkania z ziemią.

(Nie)zwykłe opowiadanie, z Harry'm i Grace w rolach głównych. Wytrwajcie byleby do czwartego rozdziału ;)

Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.


Gatunek: paranormal romance
Status: zakończony

Fabuła: Julie Sky  zmarła 25 listopada 2009 roku. Za życia była gadatliwą, pewną siebie i energiczną dziewczyną, wszędzie było jej pełno. Była po uszy zakochana w swoim chłopaku – Louis'ie Tomlinson'ie. Zginęła, potrącona przez samochód, lecz niebiosa były dla niej łaskawe i dały jej szansę na nowe życie, w innym ciele. Jedynym czego teraz pragnie jest odnaleźć ukochanego. Jednak nie wie jak wiele się zmieniło podczas jej nieobecności. Na dodatek teraz to anioły będą ustalać zasady, według których będzie żyć.

Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.Współtworzę:

"The summer of ‘69"
Piszę z: coco, Annabella
Gatunek: komedia
Status: zawieszony
Fabuła: Osiemnastolatek, Harry Styles, do grzecznych nie należy. Lubi się bawić i flirtować z kilkoma dziewczynami na raz. Swoich czynów nie żałuje, gdyż uważa, że młodym jest się tylko raz w życiu. W realizowaniu niedorzecznych pomysłów pomagają mu najlepsi przyjaciele – Louis, Niall, Zayn i Liam. To ta piątka będzie rządzić Londynem w lecie ’69 roku.

Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.

Piszę z: Olivia (do 9. rozdziału włącznie)
Gatunek: dramat
Status: zakończony

Fabuła: Miłość. To jedno z najsilniejszych uczuć. Kochać kogoś znaczy dawać mu siebie na własność i czerpać z tego przyjemność. Ale co jeśli w rzekomo szczerej i szczęśliwej miłości coś jest nie tak? Co jeśli jeden z kochanków skrywa sekret, powiązany z tym drugim? A ten drugi nie ma o tym pojęcia. Jedyne, co mu pozostaje, to kochać pierwszego…

Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.

5 komentarzy:

 1. O Maliku najlepsze ♥ Nie wiem o co chodzi w tym o Louisie. Czytając bohaterów nie wiem kim będzie Julie. czyli jak będzie wyglądać i jej nowe imie i nazwisko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wooooow! Nie wiedziałam, że piszesz aż tyle blogów :D Jak Ty to wszystko ogarniasz? :> Czytam już chyba z 7 blogów z opowiadaniami o 1D i teraz MUSZĘ jeszcze przeczytać kolejne Twoje - strasznie mnie zaciekawiły! :] Jak ja to wszystko ogarnę? Jesteś świetna i genialnie piszesz! :) ~ Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami jest mi ciężko ogarnąć tyle blogów, no ale staram się i jakoś idzie :)

   Usuń
 3. Te opowiadania są jednymi z najlepszych ,a czytałam ich bardzo dużo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://littlesue69zzt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń